Salon Masażu Inseria w Krakowie

Nazywam się Aneta Pasternak,

Jestem masażystką, terapeutką odnowy biologicznej i manualnych, naturalnych technik odmładzających. Ukończyłam wiele kursów i zdobyłam wiedzę i doświadczenie szkoląc się u najlepszych trenerów. Z pasji do mojego zawodu cały czas pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności aby móc w jak najlepszy sposób spełnić marzenia moich  klientek o zdrowej, młodej skórze i pięknym wyglądzie. 

Moja praca to moja pasja, jestem szczęśliwa, że mogę robić w życiu to co sprawia mi tyle przyjemności a w szczególności kiedy widzę zadowolenie klientki z uzyskanych rezultatów. W swojej pracy stosuję holistyczne terapie, które mają na celu poprawę jakości życia, wyglądu i samopoczucia oraz przywracają równowagę w całym organizmie. 

Jeśli potrzebujesz relaksu, chcesz poprawić swój wygląd lub zadbać o skórę  profilaktycznie, zapraszam Cię do mojego gabinetu! Ponieważ zasługujesz na to by już dziś poczuć się  pięknie, młodo i zdrowo. 🙂

PROMOCJA!

Dla pierwszych 10 osób, które dziś umówią się na wizytę czeka PROMOCJA:

 1. Rabat na masaż klasyczny (całego ciała)  -20 zł + elementy kobido GRATIS: Twoja cena to 150 zł 130 zł

Wykonywane usługi

Chcesz przeczytać więcej o danej metodzie, usłudze? Kliknij w nią, a rozwinie się jej pełny opis!

Facemodeling

To naturalny, nowatorski program odmładzania i modelowania twarzy , który łączy w sobie szereg unikalnych technik  przywracając młodość i harmonię w całym organiźmie. Przeznaczony dla osób szukających alternatywy dla zabiegów inwazyjnych lub takich, którzy cenią sobie naturalne metody odmładzania. To wielopłaszczyznowa, metoda pozwalająca na indywidualne podejście i pracę  wykorzystaniem takich  metod jak :

Mioplastykę – masaż tkanek głębokich rozluźniający blokady i napięcia w strukturach mięśniowych i powięziowych

Interplastyke- inaczej transbukalny masaż wewnarsz jamy ustnej, umożliwiający dostęp do mięśni głębiej usytuowanych

Kapilarterapie – masaż bańkami szklanymi usprawniający drenaż limfatyczny, który pomaga zniwelować obrzęki limfatyczne

Akupresura –  uściski w odpowiednich punktach pozwalające przywrócić zdrowie i młodość. 

Kimezjotapig estetyczny – polega na oklejaniu twarzy specjalnymi plastrami dzięki czemu pogłębiamy efekty facemodelingu

Osteoplastyke – która przywraca mobilność układu kostno mięśniowego

Podczas konsultacji zostaną dobrane odpowiednie techniki dopasowane do indywidualnych potrzeb i kształtu twarzy. Każda terapia może wyglądać  zupełnie inaczej. 

Facemodeling działa na głębszych strukturach tkanek i mięśni stymulując procesy odnowy estetycznej twarzy. 

To multiterapia manualnej, estetycznej korekty twarzy, dzięki której możemy odmłodzić twarz w sposób zupełnie naturalny a dzięki umiejętnością terapeuty i odpowiednio dobranym technikom spektakularne długotrwałe  efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. 

Facemodeling 

-odmładza skórę na poziomie komórkowym

-koryguje deformacje odbudowując skórę,

-poprawia estetykę i kształt twarzy 

– poprawia cyrkulację krwi dzięki czemu jest ona bardziej dotleniona

-niweluje napięcia mięśni, między innymi mimicznych, które powodują powstawanie zmarszczek, 

-poprawia owal twarzy

-niweluje chomiki

-wydłuża szyję

-poprawia owal twarzy

-likwiduje drugi podbródek

-pozwala na pozbyć się wdowiego garbu.

-rozmiękcza i niweluje blizny 

Zabieg trwa około: 1,5 godziny.

Wskazane są 3 zabiegi w odstępach 2 tygodniowych. Dla utrzymania efektu zalecane systematyczne zabiegi. 

Przeciwskazania :

-stany zapalne skóry,

– trądzik ropny,

-skóra mocno unaczyniona,

-stany zapalne w jamie ustnej, 

-ciąża zagrożona,

-świeże wypełniacze do 2 miesięcy, 

-tradzik różowaty w ostrej fazie, 

-powiększone węzły chłonne

Japoński lifting 3D

To innowacyjna, manualna technika, nowość na rynku Polskim, której efekty porównywalne są do zabiegów chirurgicznych. Opracowana przez Dr Hidemi Morimasa. Technika Japońskiego liftingu 3D jest nieinwazyjną, zupełnie naturalną formą liftingu. Dzięki niej można poprawić owal twarzy, odmłodzić skórę unieść kąciki ust i brwi, zniwelować cienie pod oczami, skorygować asymetrie i postawę ciała. 

Japoński lifting 3D łączy  w sobie elementy refleksologii i akupresury z technikami japońskimi  obejmujące plecy i twarz , które w  efekcie prowadzą do pobudzenia mięśni i narządów wewnętrznych do prawidłowego funkcjonowania.Dochodzi do odblokowania  przepływu energii, usunięcia  napięcia, pobudzenia krążenie krwi, pozbycia się toksyn z organizmu a tym samym odżywienia i ujędrnienia skóry. Stosowane techniki zapewniają intensywnie liftingujacy efekt twarzy oraz poprawę postawy.W sposób naturalny możemy przywrócić równowagę i napięcie mięśniowe ciesząc się młodym wyglądem. 

Masaż działa korzystnie nie tylko na układ mięśniowy ale również ma korzystny wpływ samopoczucie  doprowadzając do głębokiego relaksu. 

Stosowanie systematycznie zabiegu pozwala na osiągnięcie długotrwałych rezultatów dzięki którym czujemy się pięknie i młodo.

Czas trwania zabiegu: około  1,5 godziny.

Zalecane systematyczne zabiegi w odstępach kilkutygodniowych 

Cena: 250 zł

Rehabilitacja estetyczna

To indywidualny program poprawy estetyki  twarzy, przeznaczony dla osób, które zmagają się z asymetriami, cierpiących na migreny, bóle w okolicach karku, bruksizm,będący następstwem stresu, dla osób po porażeniach terwu twarzowego i oczywiście dla zwolenników naturalnych terapii odmładzających , ponieważ każda metoda stosowana przeze mnie przynosi  korzyści estetyczne na twarzy. 

Terapia jest dobierana indywidualnie do potrzeb z wykorzystaniem specjalnych technik manualnych terapeutycznych i liftingujacych do których  zaliczyć można :

-osteoplastykę

-mioplastykę

-interplsstykę

-drenaż limfatyczny

-kinezjotaping

-masaż próżniowy 

-drenaż gua sha 

Dzięki systematycznym terapiom  na głębszych warstwach tkanek jesteśmy w stanie znacznie  poprawić  wygląd  oraz  zniwelować dolegliwości bólowe przywracając waszym twarzom równowagę a tym samym lepsze samopoczucie.

Czas trwania zabiegu: około  120 min

Cena: 450 zł

Kobido Naturalny niechirurgiczny lifting twarzy Kobido to japońska starożytna, zaawansowana technika wywodzącą się z Chin. Jest najstarszym masażem na świecie z ok. XIV w. Był najbardziej strzeżonym sekretem cesarskiego dworu. Korzystać z niego mogli tylko członkowie rodziny cesarskiej. Wg. legendy rytuał był wynikiem rywalizacji między 2 mistrzami masażu amma. Po konkurencji nie rozstrzygnięto zwycięzcy. 2 nauczyciele postanowili zjednoczyć więc siły i utworzyć jedną technikę – masaż Kobido Oznacza „starożytna drogę do piękna”. Masaż ten działa nie tylko powierzchniowo na skórę, ale przede wszystkim na mięśnie, powięzi, tkankę tłuszczową. Jest nazywany alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej ponieważ daje spektakularne rezultaty w postaci poprawy owalu twarzy, spycenia zmarszczek i bruzd, poprawia ukrwienie a co za tym idzie dotlenienie tkanek. Skóra staje się jędrniejsza, promienna, następuje zrelaksowanie mięśni, które ma duży wpływ na wygląd skóry, zachodza procesy powstania nowego kolagenu i elastyny odpowiadające za gęstość skóry i jej młody wygląd Kobido jest masażem dla tych, którzy szukają naturalnych sposobów na piękną skórę w połączeniu z relaksem i relaksacja mięśni. Łączy w sobie techniki manipulacji manualnej, zawiera między innymi elementy akupresury, dzięki której wpływamy na pracę narządów wewnętrznych. 

Wskazania, efekty:

 -zniwelowanie zmarszczek

-lifting, podniesienie owalu twarzy

 -zniwelowanie napięcia mięśniowego 

-młodszy wygląd 

-produkcja kolagenu i elestyny 

-łagodzi ból głowy 

-zmniejsza efekty bruksizmu 

-zmniejsza opuchnięcia, worki pod oczami 

-dotlenia tkanki, odżywia skórę 

-relaksuje i odpręża 

Przeciwskazania:

 -trądzik 

-ostre stany zapalne skóry 

-przerwanie ciągłości naskórka 

-nadciśnienie tętnicze 

-Stany ropne około zębowe 

-zabiegi medycyny estetycznej (2 tygodnie do 2 miesięcy w zależności od preparatu) 

Czas trwania zabiegu :około 1godzina 15 minut  

Cena: 180 zł

To nowe spojrzenie na modelowanie twarzy! Masaż polega na obustronnym ugniataniu, opracowywaniu tkanek głębokich twarzy za pomocą specjalnych technik interplastycznych. To intensywny sposób na oddziaływanie na tkanki środkowej i dolnej części twarzy. Odmładza i regeneruje tkanki na najgłębszym poziomie, redukuje napięcia mięśniowe, niweluje blokady mięśniowo kostne powodując pobudzenie mikrokrążenia i stymulując powstanie kolagenu i ekestyny. Oprócz walorów estetycznych polecany jest osobom z niedowładami, deformacjami tkanek, bliznowcami, porażeniami nerwu twarzowego, osobom cierpiącym na bruksizm. 

Skutecznie poprawia symetrię twarzy 

-podnosi owal -likwiduje zastoiny limfatyczne 

-niweluje zwłóknienie, blizny 

-reguluje napięcie mięśni twarzy 

-spłyca zmarszczki wokół ust i bruzdy nosowo 

– wargowe -poprawia strukturę, napięcie i koloryt skóry 

-usprawnia metabolizm wpływając na zniwelowanie tkanki tłuszczowej w obrębie dolnej części twarzy

 Przeciwskazania

– stany zapalne w obrębie twarzy 

– afty, próchnica 

-uszkodzenia skóry 

-trądzik w stanie aktywnym 

Czas trwania zabiegu : ok. 50 min Cena : 120 zł

Facelift

To masaż  twarzy składający się z różnych technik liftingujacych, modelujących 

Jest przeznaczony dla osób poszukujących alternatywy dla zabiegów inwazyjnych, zabieg bankietowy,  przed ważnym wyjściem . 

Skutecznie:

-poprawia krążenie dzięki czemu skóra wygląda zdrowo 

– poprawia owal twarzy

– ujędrnia skórę

-niweluje zmarszczki

– stymuluje skórę  wytwarzania  kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za młodą, zdrową skórę

-poprawia koloryt skóry, a wykonywany systematycznie opóźnia procesy starzenia dzięki czemu możecie cieszyć się długo piękną i promienną skórą. 

Czas trwania zabiegu: około  50 min 

Cena: 150 zł

Relaks Kleopatry

To wyjątkowy autorski masaż składający się z technik relaksujących, klasycznych, elementów lomi lomi i technik liftingujacych. Masowane jest całe ciało z wykorzystaniem różnorodnych metod terapeutyczno relaksacyjnych. 

Zaczynam od masażu pleców, pośladków i nóg, stóp, następnie madowany jest  brzuch, ramiona, głowa i twarz.

Ten masaż uwielbiacie najbardziej właśnie ze względu na to, że masowana jest praktycznie każda cześć ciała co powoduje głęboki relaks i rozluźnienie napięcia  mięśniowego.

Chcesz się zrelaksować, poprawić samopoczucie, wygląd i rozluźnić mięśnie, to jest  masaż dla Ciebie 🙂

Masaż głowy i karku

Jest to skuteczna terapia walki z napięciami w obrębie szyi, karku i głowy. 

Pomaga zlikwidować napięcia spowodowane codziennym stresem  i zmęczeniem, poprawia dopływ krwi, odpręża i głęboko relaksuje. Pod wpływem dotyku uwalnianiają się kanały energetyczne, następuje dotlenienie tkanek i rozluźnienie dzięki czemu znika zmęczenie i objawy stresu. 

Oprócz tego :

-redukuje stres

-uśmierza  ból głowy, skroni, bóle

 mięśniowe w obrębie głowy i karku 

-wpływa na poprawę koncentracji

-zwiększa dopływ tlenu do komórek

-poprawia stan włosów stymulując cebulki do regeneracji 

-likwiduje zmęczenie

-pozbywa się toksyn

-odpręża i relaksuje

 MASAŻ KLASYCZNY

 Jest najpopularniejszą techniką masażu o szerokim  spektrum właściwości , które wpływają pozytywnie na ciało człowieka w aspekcie zdrowotnym jak i relaksującym.

Wykorzystuje się  w nim techniki bardziej dynamiczne i mocniejsze .Wpływa korzystnie na stawy i mięśnie naszego ciała .

Polega na głaskaniu, rozcieraniu , ugniataniu i oklepywaniu .Może obejmować całe ciało  lub może być wykonywany w formie zabiegu częściowego.

Regularne korzystanie z masażu wzmacnia układ odpornościowy i naturalne procesy samoregulacji organizmu.

Ogromne zalety masażu klasycznego widać w pracy mięśni – staja się one bardziej elastyczne i poprawia się ich ukrwienie .Masaż klasyczny  przynosi również korzyści skórze usuwając martwy naskórek i dotleniając ją dzięki czemu staje się ona jędrniejsza.

Ponadto masaż klasyczny posiada szereg innych zalet:

-działa przeciwbólowo,

– rozgrzewa i ujędrnia mięśnie, poprawia krążenie,

-przyspiesza przemianę materii,

-łagodzi napięcie psychiczne, 

-zapobiega powstawaniu zastojów i obrzęków limfatycznych,

-usuwa toksyny z organizmu, 

-łagodzi stany po kontuzjach, urazach, stłuczeniach .

Przeciwwskazania :

-gorączka

-żylaki

-zaburzenia krzepnięcia krwi

-nadciśnienie tętnicze

-wady serca

-nowotwory

-ropne zmiany skórne

MASAŻ RELAKSUJĄCY

Masaż relaksujący  jest jednym z najlepszych  sposobów na poprawę stanu psychosomatycznego  osoby masowanej ,idealny na regeneracje i wyciszenie  organizmu, relaks, odprężenie, zmniejszenie napięcia mięśni, oraz redukcje stresu. Jest on dedykowany wszystkim, a w szczególności osobom , które potrzebujących wyciszenia .

Masaż relaksujący zregeneruje Twoje siły witalne, zmniejszy napięcie mięśni i zredukuje dolegliwości bólowe: dostarczy energie wspomagając układ odpornościowy , poprawi samopoczucie, oraz pobudzi hormony szczęścia dając ukojenie na poziomie fizycznym i psychicznym .

Masaż relaksujący jest połączeniem  wielu technik, najwięcej jednak wspólnego ma z masażem klasycznym. Korzysta z całego spektrum ruchów: głaskania uciskania , ugniatania, rozcierania , oklepywania .

Oddziałuje na skórę, tkankę tłuszczowa, mięśnie, ścięgna, układ krwionośny i limfatyczny. 

Jest wykonywany z  użyciem olejków i muzyki relaksującej .

Chcesz poczuć przyjemność prawdziwego  relaksu? I zregenerować siły?

Zapraszam na profesjonalny masaż !!!

Przeciwwskazania:

-choroby nowotworowe

-choroby bakteryjne

-nadciśnienie tętnicze

Energoterapia metodą Zdenko Domancica

Energia jest wszędzie, nie znika, bez niej nie ma życia. Zahamowanie przepływu energii w organizmie następuje na skutek stresów, zmartwień traum, negatywnych emocji, urazów a długotrwałe zaburzenie przepływu energii doprowadza do powstawania chorób. Każda choroba, dysfunkcja czy zaburzenie związane jest z osłabieniem funkcjonowania systemu odpornościowego. Metoda opracowana przez Zdenko Domancića oparta na nowoczesnej medycynie energetycznej ma na celu przywrócenie sprawności systemu immunologicznego poprzez dostarczenie organizmowi energii. Terapeuta nie używa swojej energii, jest kanałem do jej przepływu pobierając energię z natury, z otoczenia. Metoda bioterapii Zdenko Domancića została oficjalnie uznaną metodą terapeutyczną w Słowenii w 2007 r, Zgodnie z ustawą o lecznictwie. Skuteczność metody zyskała uznanie w środowisku akademickim i naukowym. A twórca metody, za wyniki pracy otrzymał nagrodę prezydenta Słowenii. Jest to terapia bezpieczna , nie ma skutków ubocznych, nie może zaszkodzić pacjentowi gdyż terapeuta korzysta z bioenergii, która jest wszędzie, za jej pomocą funkcjonujemy. To innowacyjna terapia, która pomogła tysiącom ludzi na całym świecie w wielu chorobach i schorzeniach, przynosi niewiarygodne efekty kiedy inne metody zawodzą. Terapia przeprowadzana jest stacjonarnie i na odległość i stosowana jest w przypadkach : 

 • migreny, bóle głowy 
 • padaczka 
 • alzheimer 
 • choroby oczu 
 • choroby uszu 
 • zatoki 
 • tarczyca 
 • astma 
 • przewlekłe choroby płuc 
 • choroby serca, układ krążenia 
 • choroby żołądkowe 
 • wątroba , cholesterol, pęcherzyka żółciowy, żółtaczka. 
 • nerki 
 • cukrzyca 
 • martwica 
 • osteoporoza 
 • choroby krwi 
 • reumatoidalne zapalenie stawów 
 • artretyzm 
 • choroby neurologiczne 
 • alergie -nowotwory 
 • hemoroidy i żylaki 
 • choroby skóry 
 • przepukliny 
 • opryszka 
 • problemy psychiczne 
 • kobiece dolegliwości (zagrożona ciąża, bezpłodność, policystyczne jajniki, mięśniaki, czysty, guzy, zapalenie sutka) 
 • męskie problemy (impotencja, prostata, bezpłodności) 
 • złamania, stłuczenia 
 • Terapii nie stosujemy w przypadku chorób zakaźnych :infekcje wirusowe, ospę, świnkę, zapalenie wątroby typu A, zapalenie płuc oraz na pasożyty. 

Terapeuta nie stawia diagnozy, pacjenci na terapię przychodzą z diagnozą lekarską. Na poszczególne choroby stosuje się konkretne protokoły według których wykonuje się terapię. Należy pamiętać, że żadna z metod niekonwencjonalnych nie zwalnia z kontaktu z lekarzem i nie oznacza przerwania leczenia lub stosowania leków. O dawce leku i o konieczności leczenia medycznego nie decyduje terapeuta. Terapia trwa 4 dni. 

Codziennie ok 20 – 30 min. Nie ma cennika, pacjent w ramach podziękowania sam decyduje o wysokości wynagrodzenia za 4 dni terapii(ostatniego dnia terapii) według uznania i możliwości finansowych Dawanie i otrzymywanie to naturalny proces obiegu energii. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat tej metody, skontaktuj się ze mną 🙂

SOUL BODY FUSION®     – Proces , który przywraca jedność duszy i ciała   …

Z powodu traum , rozczarowań, przykrych doświadczeń nasza dusza oddala się od naszego ciała ,

czujemy się wtedy zagubieni, brakuje nam pewności siebie,  czujemy się jakby nam czegoś brakowało , brak przynależności do tego świata.

Czy czasami masz poczucie ze czujesz obco w swojej skórze?, czy masz wątpliwości którą drogą pójść w życiu?Masz wrażenie , ze  cały świat jest przeciwko Tobie ?

Przeżywamy nasze życie , nie zdolni do przyciągania zdrowia, dobrobytu, i dobrego samopoczucia, brakuje nam potencjału aby przyciągać pozytywne rzeczy  i sytuacje do siebie .Żyjemy tak jakby nam brakowało wewnętrznej siły i entuzjazmu.

Idziemy przez życie doświadczając trudnych sytuacji i cierpienia , przez które tracimy kontakt z własna dusza .

SOUL BODY FUSION® jest skutecznym narzędziem do kreowania nowej rzeczywistości , w prosty sposób przenosimy się na wyższy poziom świadomości, otwiera się nasz potencjał ,

zmienia się nasze życie i stajemy się lepszą wersją siebie.

Ta piękna synchronizacja powoduje , ze czujemy wewnętrzne prowadzenie, podejmujemy trafniejsze decyzje , akceptujemy to co się nam przytrafia ,  mamy lepsze samopoczucie, potrafimy radzić sobie w życiu prywatnym , przyciągamy obfitość i zdrowie, doznajemy wewnętrznego spokoju i równowagi .

SOUL BODY FUSION®  pomógł tysiącom ludzi na całym świecie ponieważ wprowadza  pozytywne zmiany w każdej sferze życia przywracając równowagę na poziomie fizycznym , emocjonalnym , duchowym, mentalnym .Kiedy Twoja dusza i  ciało funkcjonują jako całość , niczego Ci nie brakuje , czujesz harmonię i spełnienie . Jest to prosty , bezpieczny i skuteczny proces , którego efekty są widoczne w życiu codziennym  a nazywamy je małymi cudami !

Metoda ta jest dla każdego , niezależnie  od wyznania i niezależnie od tego na jakim poziomie duchowym jesteś!

Kiedy i w jakich sytuacjach może pomoc ? 

– depresje

-brak równowagi i akceptacji 

-częste choroby

-brak energii, siły życiowej

-zagubienie

-niskie poczucie wartości ,

-przemęczenie, wyczerpanie

-kryzys osobisty 

-konflikty

-poprawia stan zdrowia

-sprzyja rozwojowi osobowości

-rozwija pozytywne cechy charakteru,

-obniża poczucie lęku

-budzi chęć działania 

Twórczynią metody jest Jonette Crowley. Jest uznawaną na świecie nauczycielka duchowa , założycielką Center for Creative Consciousness, organizacji dedykowanej duchowemu przebudzeniu .Jest współczesna mistyczka obdarzona zdolnościami jasnowidzenia i jasnosłyszenia , w środowisku nazywana często duchowa Indianą Jones.

Fuzja odbywa się w parze .Siadamy naprzeciwko siebie  tak aby stopy dotykały ziemi .Osoba poddana procesowi zamyka oczy i kładzie swoje dłonie na udach , druga osoba opiera swoje dłonie na jej palcach wypowiadając intencje  wspierając i prowadząc przez cały proces . Po 10 minutach robi się przerwę, podczas której należy pić wodę i kolejnie powtarza się cały proces .

Taka sesje powtarza się po tygodniu a potem po 2 tygodniach .Jest to proces stopniowy , dlatego nie każdy odczuwa zmiany od razu ,dusza wprowadza tyle światła na ile jesteś gotowy w danym momencie. 

„Pamiętaj , ze Twoja dusza to dużo więcej niż Twoje ciało fizyczne , tak więc prawdopodobne zmiany , których możesz doświadczyć obejmują wszystko w Twoim życiu – nie tylko sferę fizyczną .Fuzja posuwa się coraz dalej ku Twojemu najwspanialszemu potencjałowi .Niektórym przynosi więcej klarowności co do ich własnego życiowego celu, innym -więcej osobistej mocy i poczucia spełnienia .Może zachęcić Cie do wybaczenia lub uwolnienia sabotujących i autodestrukcyjnych nawyków .Może pomóc zrozumieć i przejść przez trudne życiowe okoliczności , otworzyć serce, przebudzić ducha, wzmocnić własna ekspresje,,,wszystko to dużo więcej niż jedynie fizyczne uzdrowienie „ 

Jonette Crowley

Efekty masażu

Japoński lifting 3D

Poniżej przedstawione są efekty masażu japońskiego liftingu 3D. Jak widać kolejne cm w talii zostały odjęte. Rewelacyjne wysmukla w talii, ramionach, wyszczupla i wydłuża szyję, unosi owal twarzy dając efekt promiennej, zdrowej cery. Masaż ten wykonuje się nie tylko na twarz, ale również na talię, co zamieszczone jest na zdjęciu.

PRZED

przed 2

PO

po 2

Terapia manualna twarzy

To naturalny, nowatorski program odmładzania i modelowania twarzy, który łączy w sobie szereg unikalnych technik przywracając młodość i harmonię w całym organizmie. Przeznaczony dla osób szukających alternatywy dla zabiegów inwazyjnych lub takich, którzy cenią sobie naturalne metody odmładzania. To wielopłaszczyznowa, metoda pozwalająca na indywidualne podejście i pracę  wykorzystaniem takich metod.

lifting twarzy

Pozostałe przemiany

anty-agnin
masaż

Gdzie jest gabinet i jak wygląda?

Przyjmuję klientów w nowo wyremontowanym gabinecie, który został zaprojektowany dla Twojego komfortu oraz dobrego samopoczucia.

salon masażu
257373524_438230617660436_6202164057418304518_n

Gabinet znajduje się blisko centrum Krakowa. Bez problemu dojedziesz do mnie autobusem czy autem. Gabinet znajduje się przy ul. Władysława Podkowińskiego 2, 31-315 Kraków.

Cennik

Facemodeling 90 -110 min – 350 zł

Facemodeling rytuał z pilingiem i maską 120 min – 420 zł

Japoński lifting 3D twarz 90 min – 250 zł

Indywidualna rehabilitacja estetyczna -120 min – 450 zł

Kobido 60 min  – 180 zł

Kobido z masażem transbukalnym 90 min – 250 zł

Kobido z i pilingiem, kinezjotapingiem lub maską 80 min  – 220 zł

Masaż transbukalny 50 min- 120 zł

Facelift antyaging 60 min-  150 zł

Relaks Kleopatry 80 min – 200 zł

Joga twarzy do zabiegu  30 zł

Masaż głowy i karku 30 min – 80 zł

PROMOCJA: Masaż klasyczny 60 min – 150 zł 130 zł

Masaż klasyczny wybranej partii ciała 30 min – 80 zł

Masaż relaksujący całego ciała 60 minut – 140 zł

(Istnieje możliwość łączenia różnych technik masażu)

Sesje Soul Body Fusion – 100 zł

Bioterapia Zdenko Domancića – od 50 zł

Kurs Soul Body Fusion indywidualny lub grupowy – 300 zł

Umów się na wizytę

Jeśli jesteś zainteresowany masażem, proszę wypełnij poniższy formularz i kliknij na samym dole „wyślij”. 

Moje kwalifikacje

Swoją pasją zajmuję się już ponad 9 lat. Regularnie poszerzam wiedzę o aktualne trendy i nową widzę w zakresie masażu manualnego, klasycznego, hawajskiego, odmładzających, liftingujących i modelujących sylwetkę. Wykonuję również rzadko spotykany w innych salonach masażu facemodeling oraz japoński lifting 3D. Jest to technika nieinwazyjnej techniki liftingującej. Dzięki niej można poprawić owal twarzy, odmłodzić skórę unieść kąciki ust i brwi, zniwelować cienie pod oczami, skorygować asymetrie i postawę ciała. W dalszej części artykułu znajdują się zdjęcia przed i po zabiegiem.