Usługi


Kliknij w wybraną usługę/metodę masażu, a rozwinie się jej opis!

To naturalny, nowatorski program odmładzania i modelowania twarzy, który łączy w sobie szereg unikalnych technik  przywracając młodość i harmonię w całym organizmie. Przeznaczony dla osób szukających alternatywy dla zabiegów inwazyjnych lub takich, które cenią sobie naturalne metody odmładzania. To wielopłaszczyznowa metoda pozwalająca na indywidualne podejście i pracę z wykorzystaniem takich metod jak :

Mioplastyka – masaż tkanek głębokich rozluźniający blokady i napięcia w strukturach mięśniowych i powięziowych;

Interplastyka- inaczej transbukalny masaż wewnarsz jamy ustnej, umożliwiający dostęp do mięśni głębiej usytuowanych;

Kapilarterapia – masaż bańkami szklanymi usprawniający drenaż limfatyczny, który pomaga zniwelować obrzęki limfatyczne;

Akupresura –  uściski w odpowiednich punktach pozwalające przywrócić zdrowie i młodość;

Kinezjotapig estetyczny – polega na oklejaniu twarzy specjalnymi plastrami dzięki czemu pogłębiamy efekty facemodelingu;

Osteoplastyka – która przywraca mobilność układu kostno-mięśniowego.

Podczas konsultacji zostaną dobrane odpowiednie techniki dopasowane do indywidualnych potrzeb i kształtu twarzy. Każda terapia może wyglądać zupełnie inaczej. 

Facemodeling działa na głębszych strukturach tkanek i mięśni stymulując procesy odnowy estetycznej twarzy. 

To multiterapia manualnej, estetycznej korekty twarzy, dzięki której możemy odmłodzić twarz w sposób zupełnie naturalny a dzięki umiejętnością terapeuty i odpowiednio dobranym technikom spektakularne długotrwałe  efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. 

Efekty masażu:

– odmładza skórę na poziomie komórkowym

– koryguje deformacje odbudowując skórę,

– poprawia estetykę i kształt twarzy 

– poprawia cyrkulację krwi dzięki czemu jest ona bardziej dotleniona

– niweluje napięcia mięśni, między innymi mimicznych, które powodują powstawanie zmarszczek, 

– poprawia owal twarzy

– niweluje chomiki

– wydłuża szyję

– poprawia owal twarzy

– likwiduje drugi podbródek

– pozwala na pozbyć się wdowiego garbu.

– rozmiękcza i niweluje blizny 

 

Aby uzyskać te efekty, wskazane są m.in. 3 zabiegi w odstępach 2-tygodniowych. Dla utrzymania efektu zalecane systematyczne zabiegi. 

Przeciwskazania :

– stany zapalne skóry,

– trądzik ropny,

– skóra mocno unaczyniona,

– stany zapalne w jamie ustnej, 

– ciąża zagrożona,

– świeże wypełniacze do 2 miesięcy, 

– trądzik różowaty w ostrej fazie, 

– powiększone węzły chłonne

To innowacyjna, manualna technika, którą stanowi nowość na rynku polskim. Efekty Japońskiego liftingu 3D porównywalne są do zabiegów chirurgicznych. 

Opracowana przez Dr Hidemi Morimasa technika Japońskiego liftingu 3D jest nieinwazyjną, zupełnie naturalną formą liftingu osiąganego dzięki odpowiedniemu masażowi. Dzięki niej można poprawić owal twarzy, odmłodzić skórę unieść kąciki ust i brwi, zniwelować cienie pod oczami, skorygować asymetrie i postawę ciała. 

Japoński lifting 3D łączy  w sobie elementy refleksologii i akupresury z technikami japońskimi. Oddziałuje bezpośrednio na mięśnie pleców i twarzy,  co w  efekcie prowadzi do pobudzenia mięśni i narządów wewnętrznych do prawidłowego funkcjonowania. Dochodzi do odblokowania  przepływu energii, usunięcia  napięcia, pobudzenia krążenie krwi, pozbycia się toksyn z organizmu a tym samym odżywienia i ujędrnienia skóry. Stosowane techniki zapewniają intensywnie liftingujący efekt twarzy oraz poprawę postawy. W sposób naturalny możemy przywrócić równowagę i napięcie mięśniowe, ciesząc się młodym wyglądem. 

Masaż działa korzystnie nie tylko na układ mięśniowy, ale również na samopoczucie doprowadzając do głębokiego relaksu. 

Stosowanie systematycznie zabiegu pozwala na osiągnięcie długotrwałych rezultatów, dzięki którym czujemy się pięknie i młodo.

Zalecane systematyczne zabiegi w odstępach kilkutygodniowych 

 

W trakcie indywidualnych warsztatów automasażu, jogi twarzy oraz kinezjotapingu estetycznego
nauczysz się jak wykonać automasaż. Dobiorę odpowiednie ćwiczenia na  mięśnie twarzy, pokażę Ci kilka aplikacji tapingu estetycznego twarzy dostosowanych do Twoich potrzeb, a wszystko po to, by pomóc Ci zadbać o urodę i dobre samopoczucie
 
Oprócz tego opowiem Ci jak holistyczne zadbać o siebie, jak Twoje nawyki, styl życia i inne czynniki wpływają na proces starzenia twarzy  i w jaki sposób możemy temu zaradzić.
 
Wystarczy umówić się na dogodny termin. Warsztaty trwają ok. 2 godzin.
Koszt warsztatów 250 zł
 
 
 

Kobido to japońska, starożytna, zaawansowana technika wywodzącą się z Chin. Jest najstarszym masażem na świecie z ok. XIV w. Masaż Kobido był najbardziej strzeżonym sekretem cesarskiego dworu. Korzystać z niego mogli tylko członkowie rodziny cesarskiej. Według legendy rytuał był wynikiem rywalizacji między 2 mistrzami masażu amma. Po konkurencji nie rozstrzygnięto zwycięzcy.  Dwaj nauczyciele postanowili zjednoczyć więc siły i utworzyć jedną technikę – masaż Kobido, którego tłumaczenie oznacza „starożytna drogę do piękna”.

Masaż ten działa nie tylko powierzchniowo na skórę, ale przede wszystkim na mięśnie, powięzi, tkankę tłuszczową. Jest nazywany alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej, ponieważ daje spektakularne rezultaty w postaci poprawy owalu twarzy, spłycenia zmarszczek i bruzd, poprawia ukrwienie, a co za tym idzie dotlenienie tkanek. Skóra staje się jędrniejsza, promienna, następuje zrelaksowanie mięśni, które ma duży wpływ na wygląd skóry, zachodzą procesy powstania nowego kolagenu i elastyny odpowiadające za gęstość skóry i jej młody wygląd Kobido jest masażem dla tych, którzy szukają naturalnych sposobów na piękną skórę w połączeniu z relaksem i relaksacja mięśni. Łączy w sobie techniki manipulacji manualnej, zawiera między innymi elementy akupresury, dzięki której wpływamy na pracę narządów wewnętrznych. 

Wskazania i efekty:

 – zniwelowanie zmarszczek

– lifting, podniesienie owalu twarzy

 – zniwelowanie napięcia mięśniowego 

– młodszy wygląd 

– produkcja kolagenu i elestyny 

– łagodzi ból głowy 

– zmniejsza efekty bruksizmu 

– zmniejsza opuchnięcia, worki pod oczami 

– dotlenia tkanki, odżywia skórę 

– relaksuje i odpręża 

Przeciwskazania:

 – trądzik 

– ostre stany zapalne skóry 

– przerwanie ciągłości naskórka 

– nadciśnienie tętnicze 

– stany ropne okołozębowe 

– zabiegi medycyny estetycznej (od 2 tygodni do 2 miesięcy po zabiegu, w zależności od preparatu) 

To nowe spojrzenie na modelowanie twarzy! Masaż polega na obustronnym ugniataniu, opracowywaniu tkanek głębokich twarzy za pomocą specjalnych technik interplastycznych. To intensywny sposób na oddziaływanie na tkanki środkowej i dolnej części twarzy. Odmładza i regeneruje tkanki na najgłębszym poziomie, redukuje napięcia mięśniowe, niweluje blokady mięśniowo kostne powodując pobudzenie mikrokrążenia i stymulując powstanie kolagenu i ekestyny. Oprócz walorów estetycznych polecany jest osobom z niedowładami, deformacjami tkanek, bliznowcami, porażeniami nerwu twarzowego, osobom cierpiącym na bruksizm. 

Efekty:

– skutecznie poprawia symetrię twarzy 

– podnosi owal 

– likwiduje zastoiny limfatyczne 

– niweluje zwłóknienie, blizny 

– reguluje napięcie mięśni twarzy 

– spłyca zmarszczki wokół ust i bruzdy nosowo-wargowej 

– poprawia strukturę, napięcie i koloryt skóry 

– usprawnia metabolizm wpływając na zniwelowanie tkanki tłuszczowej w obrębie dolnej części twarzy

 Przeciwskazania

– stany zapalne w obrębie twarzy 

– afty, próchnica 

– uszkodzenia skóry, przerwana ciągłość nabłonka 

– trądzik w stanie aktywnym 

 

To masaż  twarzy składający się z różnych technik liftingujacych i modelujących. Jest przeznaczony dla osób poszukujących alternatywy dla zabiegów inwazyjnych. Nazywany jest także zabiegiem bankietowym, przed ważnym wyjściem czy uroczystością, ponieważ przynosi natychmiastowe rezultaty.

Efekty:

-poprawia krążenie, dzięki czemu skóra wygląda zdrowo 

– poprawia owal twarzy

– ujędrnia skórę

– niweluje zmarszczki

– stymuluje skórę do wytwarzania kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za zachowanie młodej, zdrowej skóry

– poprawia koloryt skóry, a wykonywany systematycznie opóźnia procesy starzenia, dzięki czemu możecie cieszyć się długo piękną i promienną skórą. 

 

To wyjątkowy, autorski masaż, składający się z technik relaksujących, klasycznych, elementów lomi lomi i technik liftingujących. W trakcie tego zabiegu masowane jest całe ciało z wykorzystaniem różnorodnych metod terapeutyczno-relaksacyjnych. 

Zaczyna się od masażu pleców, pośladków i nóg, stóp, następnie masowany jest brzuch, ramiona, głowa i twarz.

Ten masaż uwielbiacie najbardziej właśnie ze względu na to, że masowana jest praktycznie każda cześć ciała, co powoduje głęboki relaks i rozluźnienie napięcia mięśniowego.

Chcesz się zrelaksować, poprawić samopoczucie, wygląd i rozluźnić mięśnie, to jest masaż dla Ciebie 🙂

Jest to skuteczna terapia walki z napięciami w obrębie szyi, karku i głowy. 

Pomaga zlikwidować napięcia spowodowane codziennym stresem  i zmęczeniem, poprawia dopływ krwi, odpręża i głęboko relaksuje. Pod wpływem dotyku uwalniają się kanały energetyczne, następuje dotlenienie tkanek i rozluźnienie, dzięki czemu znikają zmęczenie i objawy stresu. 

Efekty:

– redukuje stres

– uśmierza  ból głowy, skroni, bóle mięśniowe w obrębie głowy i karku 

– wpływa na poprawę koncentracji

– zwiększa dopływ tlenu do komórek

– poprawia stan włosów stymulując cebulki do regeneracji 

– likwiduje zmęczenie

– wspomaga usuwanie toksyn

-odpręża i relaksuje

 Jest najpopularniejszą techniką masażu o szerokim spektrum właściwości, które wpływają pozytywnie na ciało człowieka w aspekcie zdrowotnym i relaksującym.

Wykorzystuje się  w nim techniki bardziej dynamiczne i mocniejsze niż w typowych masażach relaksacyjnych. Wpływa korzystnie na stawy i mięśnie naszego ciała .

Polega na głaskaniu, rozcieraniu, ugniataniu i oklepywaniu. Może obejmować całe ciało lub może być wykonywany w formie zabiegu częściowego.

Regularne korzystanie z masażu wzmacnia układ odpornościowy i naturalne procesy samoregulacji organizmu.

Ogromne zalety masażu klasycznego widać w pracy mięśni – staja się one bardziej elastyczne i poprawia się ich ukrwienie .Masaż klasyczny  przynosi również korzyści skórze usuwając martwy naskórek i dotleniając ją, dzięki czemu staje się ona jędrniejsza.

Efekty:

– działa przeciwbólowo,

– rozgrzewa i ujędrnia mięśnie, poprawia krążenie,

– przyspiesza przemianę materii i procesy metaboliczne,

– łagodzi napięcie psychiczne, 

– zapobiega powstawaniu zastojów i obrzęków limfatycznych,

 -usuwa toksyny z organizmu, 

– łagodzi stany po kontuzjach, urazach, stłuczeniach .

Przeciwwskazania :

– gorączka

– żylaki

– zaburzenia krzepnięcia krwi

– nadciśnienie tętnicze

– wady serca

– nowotwory

– ropne zmiany skóry

MASAŻ RELAKSUJĄCY

Masaż relaksujący  jest jednym z najlepszych  sposobów na poprawę stanu psychosomatycznego  osoby masowanej ,idealny na regeneracje i wyciszenie  organizmu, relaks, odprężenie, zmniejszenie napięcia mięśni, oraz redukcje stresu. Jest on dedykowany wszystkim, a w szczególności osobom , które potrzebujących wyciszenia .

Masaż relaksujący zregeneruje Twoje siły witalne, zmniejszy napięcie mięśni i zredukuje dolegliwości bólowe: dostarczy energie wspomagając układ odpornościowy , poprawi samopoczucie, oraz pobudzi hormony szczęścia dając ukojenie na poziomie fizycznym i psychicznym .

Masaż relaksujący jest połączeniem  wielu technik, najwięcej jednak wspólnego ma z masażem klasycznym. Korzysta z całego spektrum ruchów: głaskania uciskania , ugniatania, rozcierania , oklepywania .

Oddziałuje na skórę, tkankę tłuszczowa, mięśnie, ścięgna, układ krwionośny i limfatyczny. 

Jest wykonywany z  użyciem olejków i muzyki relaksującej .

Chcesz poczuć przyjemność prawdziwego  relaksu? I zregenerować siły?

Zapraszam na profesjonalny masaż !!!

Przeciwwskazania:

-choroby nowotworowe

-choroby bakteryjne

-nadciśnienie tętnicze

Dermapen to urządzenie do mezoterapii mikroigłowe,ktore nakłuwa skórę, wprowadzając w jej głąb substancje aktywne. Zabieg powoduje uruchomienie procesow do regeneracji i odbudowy skóry. Skóra staje się ona odświeżona, pogrubiona, odżywiona i odmłodzona. Wygląda zdrowo i promiennie, a niedoskonałości znikają. Dermapen doskonale radzi sobie ze zmarszczkami, przebarwieniami, a nawet rozstępami i bliznami.
 
 Urządzenie precyzyjne nakłuwa skórę na odpowiedniej głębokości od 0,25 do 3 mm 
w wyniku czego  uruchamiają się reakcje zapalne, które z jednej strony pozwalają wygoić się powstałym uszkodzeniom, a z drugiej pobudzają skórę do rewitalizacji. Kontrolowany stan zapalny aktywizuje neutrofile (leukocyty, komórki odpornościowe), które uwalniają czynniki wzrostu,które pobudzają fibroblasty do produkcji  kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, czyli głównych składników budulcowych skóry, odpowiadających za jej jędrność, sprężystość i młody wygląd. Do danego zabiegu dobieramy specjalną ampułkę dla Ciebie np. na blizny, zmarszczki, przebarwienia, jędrność skóry idt. terapia dobierana jest indywidualnie 
 
 
Wskazania do zabiegu:
lifting skóry,
odmładzanie,
odświeżenie zmęczonej skóry,
spłycenie blizn i rozstępów,
leczenie trądziku,
redukcja przebarwień,
usuwanie rumienia
redukcja cellulitu,
wypadanie włosów.
 
W dniu zabiegu skora jest zaczerwieniona i moze nastepowac delikatne złuszczanie 
Zabieg mozna powtórzyc po upływie 2 tygodni. Przez ten czas stosujemy filtry przeciwsłoneczne. 
 
Przeciwwskazania do wykonania mezoterapii mikroigłowej?
Ciąża, opryszczka, infekcje, alergie skórne, stany zapalne, oparzenia w obszarze zabiegowym.
 
Czy mezoterapia mikroigłowa wywołuje efekty uboczne?
Najczęstszym skutkiem ubocznym dermapenu jest przejściowy rumień i podrażnienie skóry,które samoistnie ustępują w przeciągu kilku godzin. 
 
 

Energoterapia metodą Zdenko Domancica

Energia jest wszędzie, nie znika, bez niej nie ma życia. Zahamowanie przepływu energii w organizmie następuje na skutek stresów, zmartwień traum, negatywnych emocji, urazów a długotrwałe zaburzenie przepływu energii doprowadza do powstawania chorób. Każda choroba, dysfunkcja czy zaburzenie związane jest z osłabieniem funkcjonowania systemu odpornościowego. Metoda opracowana przez Zdenko Domancića oparta na nowoczesnej medycynie energetycznej ma na celu przywrócenie sprawności systemu immunologicznego poprzez dostarczenie organizmowi energii. Terapeuta nie używa swojej energii, jest kanałem do jej przepływu pobierając energię z natury, z otoczenia. Metoda bioterapii Zdenko Domancića została oficjalnie uznaną metodą terapeutyczną w Słowenii w 2007 r, Zgodnie z ustawą o lecznictwie. Skuteczność metody zyskała uznanie w środowisku akademickim i naukowym. A twórca metody, za wyniki pracy otrzymał nagrodę prezydenta Słowenii. Jest to terapia bezpieczna , nie ma skutków ubocznych, nie może zaszkodzić pacjentowi gdyż terapeuta korzysta z bioenergii, która jest wszędzie, za jej pomocą funkcjonujemy. To innowacyjna terapia, która pomogła tysiącom ludzi na całym świecie w wielu chorobach i schorzeniach, przynosi niewiarygodne efekty kiedy inne metody zawodzą. Terapia przeprowadzana jest stacjonarnie i na odległość i stosowana jest w przypadkach : 

 • migreny, bóle głowy 
 • padaczka 
 • alzheimer 
 • choroby oczu 
 • choroby uszu 
 • zatoki 
 • tarczyca 
 • astma 
 • przewlekłe choroby płuc 
 • choroby serca, układ krążenia 
 • choroby żołądkowe 
 • wątroba , cholesterol, pęcherzyka żółciowy, żółtaczka. 
 • nerki 
 • cukrzyca 
 • martwica 
 • osteoporoza 
 • choroby krwi 
 • reumatoidalne zapalenie stawów 
 • artretyzm 
 • choroby neurologiczne 
 • alergie -nowotwory 
 • hemoroidy i żylaki 
 • choroby skóry 
 • przepukliny 
 • opryszka 
 • problemy psychiczne 
 • kobiece dolegliwości (zagrożona ciąża, bezpłodność, policystyczne jajniki, mięśniaki, czysty, guzy, zapalenie sutka) 
 • męskie problemy (impotencja, prostata, bezpłodności) 
 • złamania, stłuczenia 
 • Terapii nie stosujemy w przypadku chorób zakaźnych :infekcje wirusowe, ospę, świnkę, zapalenie wątroby typu A, zapalenie płuc oraz na pasożyty. 

Terapeuta nie stawia diagnozy, pacjenci na terapię przychodzą z diagnozą lekarską. Na poszczególne choroby stosuje się konkretne protokoły według których wykonuje się terapię. Należy pamiętać, że żadna z metod niekonwencjonalnych nie zwalnia z kontaktu z lekarzem i nie oznacza przerwania leczenia lub stosowania leków. O dawce leku i o konieczności leczenia medycznego nie decyduje terapeuta. Terapia trwa 4 dni. 

Codziennie ok 20 – 30 min. Nie ma cennika, pacjent w ramach podziękowania sam decyduje o wysokości wynagrodzenia za 4 dni terapii(ostatniego dnia terapii) według uznania i możliwości finansowych Dawanie i otrzymywanie to naturalny proces obiegu energii. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat tej metody, skontaktuj się ze mną 🙂

SOUL BODY FUSION®     – Proces , który przywraca jedność duszy i ciała   …

Z powodu traum , rozczarowań, przykrych doświadczeń nasza dusza oddala się od naszego ciała ,

czujemy się wtedy zagubieni, brakuje nam pewności siebie,  czujemy się jakby nam czegoś brakowało , brak przynależności do tego świata.

Czy czasami masz poczucie ze czujesz obco w swojej skórze?, czy masz wątpliwości którą drogą pójść w życiu?Masz wrażenie , ze  cały świat jest przeciwko Tobie ?

Przeżywamy nasze życie , nie zdolni do przyciągania zdrowia, dobrobytu, i dobrego samopoczucia, brakuje nam potencjału aby przyciągać pozytywne rzeczy  i sytuacje do siebie .Żyjemy tak jakby nam brakowało wewnętrznej siły i entuzjazmu.

Idziemy przez życie doświadczając trudnych sytuacji i cierpienia , przez które tracimy kontakt z własna dusza .

SOUL BODY FUSION® jest skutecznym narzędziem do kreowania nowej rzeczywistości , w prosty sposób przenosimy się na wyższy poziom świadomości, otwiera się nasz potencjał ,

zmienia się nasze życie i stajemy się lepszą wersją siebie.

Ta piękna synchronizacja powoduje , ze czujemy wewnętrzne prowadzenie, podejmujemy trafniejsze decyzje , akceptujemy to co się nam przytrafia ,  mamy lepsze samopoczucie, potrafimy radzić sobie w życiu prywatnym , przyciągamy obfitość i zdrowie, doznajemy wewnętrznego spokoju i równowagi .

SOUL BODY FUSION®  pomógł tysiącom ludzi na całym świecie ponieważ wprowadza  pozytywne zmiany w każdej sferze życia przywracając równowagę na poziomie fizycznym , emocjonalnym , duchowym, mentalnym .Kiedy Twoja dusza i  ciało funkcjonują jako całość , niczego Ci nie brakuje , czujesz harmonię i spełnienie . Jest to prosty , bezpieczny i skuteczny proces , którego efekty są widoczne w życiu codziennym  a nazywamy je małymi cudami !

Metoda ta jest dla każdego , niezależnie  od wyznania i niezależnie od tego na jakim poziomie duchowym jesteś!

Kiedy i w jakich sytuacjach może pomoc ? 

– depresje

-brak równowagi i akceptacji 

-częste choroby

-brak energii, siły życiowej

-zagubienie

-niskie poczucie wartości ,

-przemęczenie, wyczerpanie

-kryzys osobisty 

-konflikty

-poprawia stan zdrowia

-sprzyja rozwojowi osobowości

-rozwija pozytywne cechy charakteru,

-obniża poczucie lęku

-budzi chęć działania 

Twórczynią metody jest Jonette Crowley. Jest uznawaną na świecie nauczycielka duchowa , założycielką Center for Creative Consciousness, organizacji dedykowanej duchowemu przebudzeniu .Jest współczesna mistyczka obdarzona zdolnościami jasnowidzenia i jasnosłyszenia , w środowisku nazywana często duchowa Indianą Jones.

Fuzja odbywa się w parze .Siadamy naprzeciwko siebie  tak aby stopy dotykały ziemi .Osoba poddana procesowi zamyka oczy i kładzie swoje dłonie na udach , druga osoba opiera swoje dłonie na jej palcach wypowiadając intencje  wspierając i prowadząc przez cały proces . Po 10 minutach robi się przerwę, podczas której należy pić wodę i kolejnie powtarza się cały proces .

Taka sesje powtarza się po tygodniu a potem po 2 tygodniach .Jest to proces stopniowy , dlatego nie każdy odczuwa zmiany od razu ,dusza wprowadza tyle światła na ile jesteś gotowy w danym momencie. 

„Pamiętaj , ze Twoja dusza to dużo więcej niż Twoje ciało fizyczne , tak więc prawdopodobne zmiany , których możesz doświadczyć obejmują wszystko w Twoim życiu – nie tylko sferę fizyczną .Fuzja posuwa się coraz dalej ku Twojemu najwspanialszemu potencjałowi .Niektórym przynosi więcej klarowności co do ich własnego życiowego celu, innym -więcej osobistej mocy i poczucia spełnienia .Może zachęcić Cie do wybaczenia lub uwolnienia sabotujących i autodestrukcyjnych nawyków .Może pomóc zrozumieć i przejść przez trudne życiowe okoliczności , otworzyć serce, przebudzić ducha, wzmocnić własna ekspresje,,,wszystko to dużo więcej niż jedynie fizyczne uzdrowienie „ 

Jonette Crowley

Kurs kobido:

Na kursie kobido 3D
-poznasz historię masażu kobido
nauczysz się zaawansowanych technik masażu
-dowiesz się jaki wpływ ma masaż na organizm człowieka
uzyskasz wiedzę teoretyczną i praktyczną masażu kobido
nauczysz się podstawowych aplikacji kinezjotaoingu estetycznego
-dowiesz się jak wzmocnic efekty masażu
-spędzisz czas w milej atmosferze:)

Po kursie otrzymasz
nagranie
skrypt
certyfikat ukończenia kursu
I gratulacje na nowej drodze życia 🙂

Moje wieloletnie doświadczenie z masażem, różnorodne szkolenia warszraty i ogromna pasja i zainteresowanie mechanizmi procesów starzenia i odmładzania doprowadziły mnie do opracowania i połączenia podstawowych technik kobido z moimi autorskimi metodami odmładzania twarzy, które przynoszą świetne rezultaty oraz zadowolenie moich klientek
Na moich kursach przekażę Ci moja tajemną, wiedzę opartą na doświadczeniu.