O mnie

Nazywam się Aneta Pasternak,

Jestem masażystką, terapeutką odnowy biologicznej i manualnych, trenerem naturalnych technik odmładzających. Ukończyłam wiele kursów i zdobyłam wiedzę i doświadczenie szkoląc się u najlepszych trenerów. Z pasji do mojego zawodu cały czas pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności aby móc w jak najlepszy sposób spełnić marzenia moich  klientek o zdrowej, młodej skórze i pięknym wyglądzie. 

Moja praca to moja pasja, jestem szczęśliwa, że mogę robić w życiu to co sprawia mi tyle przyjemności a w szczególności kiedy widzę zadowolenie klientki z uzyskanych rezultatów. 

W swojej pracy stosuję holistyczne terapie, które mają na celu poprawę jakości życia, wyglądu i samopoczucia oraz przywracają równowagę w całym organizmie. 

Jeśli potrzebujesz relaksu, chcesz poprawić swój wygląd lub zadbać o skórę  profilaktycznie, zapraszam Cię do mojego gabinetu! 

Ponieważ zasługujesz na to by już dziś poczuć się  pięknie, młodo i zdrowo.. 🙂

Jestem człowiekiem, którego sensem życia jest  dążenie do wyższej świadomości i dzieleniem się zdobytym dotychczas doświadczeniem i wiedzą. Dokonałam w życiu wielu wyborów, decyzji, które spowodowały w konsekwencji  wiele bólu, porażek i cierpienia. Zaczęłam więc szukać sensu ludzkiego istnienia próbując pomoc sobie przejść przez trudne doświadczenia losu, doznałam karmy, świadomie ja przyjmuję ucząc się bezustannie akceptacji wszystkiego co nas spotyka. Teraz wiem, że wszystko jest po coś, że każda decyzja, każda droga jakąkolwiek kroczymy jest właściwą droga, a służy po to abyśmy mogli się obudzić z iluzji  i rozwijać swój wewnętrzny potencjał

Moje kwalifikacje

Skontaktuj się ze mną!